MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9255051
*
nr 925 5051
Serveringsvagn
1960-tal, fällbar, längd: 66, djup: 42, höjd: 70
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:22:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 22:48:32
1
Vinnande bud
12/11 21:15:13
2
1.200 kr
12/11 21:15:13
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn fällbar serveringsvagn tevagn
-
6460 Serveringsvagn
två hyllor, teak. Bredd: 62 cm. Bredd: 47 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:36
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5051
Serveringsvagn
1960-tal, fällbar, längd: 66, djup: 42, höjd: 70
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 22:48:32 | 1 | Vinnande bud |
| 12/11 21:15:13 | 2 | 1.200 kr |
| 12/11 21:15:13 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn fällbar serveringsvagn tevagn
-
6460 Serveringsvagn
två hyllor, teak. Bredd: 62 cm. Bredd: 47 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:36



